Ma 2020. június 04., csütörtök, Bulcsú napja van. Holnap Fatime és Fatima napja lesz.

Rendkívüli zárva tartás

Tisztelt Olvasóink, Kutatóink és Látogatóink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a vészhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020 sz. kormányrendeletben megfogalmazottak alapján az Eszterházy Károly Egyetem vezetése utasítást adott ki. Ez a könyvtárunknak is otthont adó Líceum épületére vonatkozólag előírja, hogy a következő utasításig nem lehet látogatókat, olvasókat és kutatókat fogadni. Kölcsönzéseiket automatikusan meghosszabbítjuk. Sürgős esetben e-mailen (efkt@efkt.hu) és telefonon (+3636325211 - olvasószolgálat illetve a +36303283030 - idegenvezetés) keresztül adunk tájékoztatást és amennyiben lehetséges ugyanilyen formában nyújtunk szolgáltatást is.

Betartva az egyházi elöljáróink és a világi hatóságok utasításait, intézményünk bizonytalan ideig ZÁRVA tart, az olvasó termünk és a barokk termünk egyaránt. A rendkívüli zárva tartás alatt türelmüket kérjük, amint konszolidálódik a helyzet értesítjük Önöket!

Boldogságos Szűz Mária, Betegek Gyógyítója, könyörögj értünk! Ámen

a Főegyházmegyei Könyvtár munkatársai